172. Listnatý les
nesignováno, malba nečištěna.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 53 cm, rámování: 68 x 54 cm
Konec dražby: 06.12.2017 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč