171. Sopka
Signováno vlevo dole monogramem M. N. Paspartováno, rámováno pod sklem, oděrky na rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 26 cm, výška: 22 cm, rámování: 42 x 47,5 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 06.12.2021 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč