172. Srna a jelen na pastvě
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 50 cm, rámování: 70,5 x 99,5
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 06.12.2021 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč