172. Konvolut 2 portrétů Lukrécie a Didon
zaskleno a rámováno v původních rámech
Technika: mezzotinta
Šířka: 29 cm, výška: 35 cm, rámování: 37 x 50 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 21:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč