172. Zátiší se strunnými nástroji - Pilná
volný list, signováno vlevo dole
Technika: tempera
Šířka: 68,5 cm, výška: 58,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč