174. Romantická krajina
signováno vpravo dole nečitelně
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 69 cm, rámování: 92 x 80 cm
Konec dražby: 07.12.2017 20:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 000 Kč