174. Byt
Rámováno a zaskleno
Šířka: 16 cm, výška: 22 cm, rámování: 32 x 26 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.10.2021 21:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč