174. Slůně
signováno monogramem MA R, olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 47 cm, výška: 47 cm, rámování: 51 x 51 cm
Konec dražby: 30.11.2021 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč