174. Útesy

signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 61 cm, rámování: 78 x 108 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 21:26 SELČ

Zbývá: 12d 17h 54m 18s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč