176. Květy v lahvi
signováno monogramem vpravo dole MA R, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 58 x 43 cm
Konec dražby: 30.11.2021 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč