Kytice ve váze

Paspartováno a zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 21 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 45 x 35 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč