Čertovka

malba nečištěna, na rámu oděrky
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 52 cm, rámování: 67 x 79 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 21:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč