Objekt I.

malba akrylem na překližce, místy odřená, signováno vlevo dole
Technika: akryl
Šířka: 100 cm, výška: 75 cm, rámování: 83 x 108 cm poškozený rám
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 21:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 400 Kč