179. Průhled do krajiny
olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 84 cm, výška: 153 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.10.2021 21:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč