Cesta z lesa

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 38 cm, rámování: 49 x 60 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč