18. Loďka v přístavu
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 48 cm, výška: 37 cm, rámování: 53 x 64 cm
Konec dražby: 09.05.2022 19:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč