18. Plachtění
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 50 cm, rámování: pošk. 60,5 x 79 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:11 SELČ
Dosažená cena: 1 001 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (6)
částka | příhoz |