18. Východ slunce
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 68 x 79 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč