181. Loďka
signováno monogramem vlevo dole MA R, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 30.11.2021 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč