Zadumaná žena

Poškozený volný list
Technika: akvarel
Šířka: 17,5 cm, výška: 29 cm
Stav: používáno

Konec dražby: 09.12.2020 21:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 80 Kč