182. Květiny
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1973
Šířka: 30 cm, výška: 43 cm, rámování: 62 x 48 cm
Konec dražby: 29.11.2021 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč