182. Loďky - L FORMÁT
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1977
Šířka: 99 cm, výška: 35 cm, rámování: 47 x 102 cm
Konec dražby: 23.11.2021 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč