182. Milenci pod třešní
signováno tužkou pod paspartou, zašpiněný papír, zaskleno
Technika: lept na kartonu
Šířka: 9 cm, výška: 14 cm, rámování: 38 x 26 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 22:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč