185. Miniatura - Kristus
Domalovaný tisk, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v oválném rámečku
Technika: kombinovaná technika, materiál: malba na kosti
Šířka: 3 cm, výška: 4 cm, rámování: 8 x 7 cm
Konec dražby: 13.09.2021 21:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč