185. V lese
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 39 cm, výška: 29 cm, rámování: 48 x 59 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 29.11.2021 20:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč