187. Cesta z lesa
Rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 29 x 36 cm
Konec dražby: 08.11.2021 21:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč