187. Mořská hladina
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 33 cm, rámování: 38 x 39 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.11.2021 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč