187. Na horách
Rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 23 cm, výška: 16 cm, rámování: pošk. 26 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.10.2021 21:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč