188. Pohled do krajiny
volně v paspartě
Technika: akvarel, materiál: karton
Šířka: 29 cm, výška: 40 cm, rámování: 58 x 40 cm
Konec dražby: 04.11.2020 21:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč