188. Pohled do Údolí
signováno vpravo dole, volný list
Technika: akvarel
Šířka: 36 cm, výška: 27 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč