Schloss Augustusburg

Monogramováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: křída, datace: 1985
Šířka: 54 cm, výška: 40 cm, rámování: 64,5 x 81 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč