19. Cestovatelé

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 55 cm, rámování: 61 x 72 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.12.2022 20:12 SEČ

Zbývá: 7d 6h 5m 7s

Vyvolávací cena: 3 200 Kč