19. Cestovatelé
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 55 cm, rámování: 61 x 72 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč