19. Kopie podle Cornelis Bega
rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 61 x 58 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 31.10.2022 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 700 Kč