Krajina

rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 70 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 19.07.2021 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč