19. Kůň ve stáji
signováno vlevo dole nečitelně
Technika: olej na kartonu, datace: 20. století
Šířka: 9 cm, výška: 7,5 cm, rámování: 19 x 21 cm
Konec dražby: 11.12.2018 18:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč