19. Podkarpatská Rus

rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 32 cm, rámování: 44 x 56 cm

Konec dražby: 18.09.2019 19:48 SELČ

Zbývá: 0d 4h 24m 14s

Vyvolávací cena: 2 200 Kč