Portrét v šerosvitu

signatura nenalezena. Rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 60 cm, rámování: 73 x 62,5 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 05.09.2022 20:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč