19. Portrét v šerosvitu
signatura nenalezena. Rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 60 cm, rámování: 73 x 62,5 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 05.09.2022 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč