Řeka

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1957
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 80 cm

Konec dražby: 23.11.2021 19:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč