19. Surrealistická krajina
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1971
Šířka: 50 cm, výška: 71,5 cm, rámování: olištováno 74 x 52,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.04.2018 18:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč