190. Květiny ve váze
Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: tempera
Šířka: 23,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 43 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2021 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč