191. Sedící žena
signováno a datováno uprostřed nahoře, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1973
Šířka: 27 cm, výška: 41 cm, rámování: 57 x 42 cm
Odhadní cena: 1 500 - 2 000 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč