Ženy na dostizích

Kopie dle Edouarda Maneta. Signováno monogramem vpravo dole. Zaskleno, zarámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1841
Šířka: 23,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 40 x 33 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 20:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč