191. Dobřany
Datováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1956
Šířka: 18,5 cm, výška: 14 cm, rámování: 22 x 26 cm
Konec dražby: 08.02.2022 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč