191. Poslední večeře
restaurováno, nově rámováno. Přiloženo osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NKÚ
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 55 cm, rámování: 61 x 74 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč