Vřesoviště

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 39,5 x 49,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 20:45 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč