192. Matějík - krajina

prohnutý karton, signatura a datace v levém doním rohu, zarámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1951
Šířka: 67,5 cm, výška: 48 cm, rámování: 60,5 x 79,5
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.12.2022 22:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč