192. Na Cibulce
signováno a datováno vlevo dole nečitelně
Technika: kresba
Šířka: 14 cm, výška: 21 cm, rámování: 31 x 21 cm
Konec dražby: 24.11.2021 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč