192. Pasačky u vody

plátno vypouklé, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 80 x 102 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 19.06.2019 22:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč